POBYTY A SOUSTŘEDĚNÍ:

Aeroklub Jeseník disponuje ubytovací kapacitou cca 35 lůžek, která je hojně využívána členy AeČR, piloty z jiných aeroklubů, parašutisty, modeláři, ale i ostatními příznivci letectví v zimě i v létě a třeba i pro zimní lyžovačku.

Piloti zde naleznou zázemí pro přelety, výškové lety a jiné sportovní výkony, parašutisté zase pro skupinová soustředění a soutěže více oddílů. Modeláři mají na výběr několik desítek terénů pro svahové létání, asfaltovou dráhu pro modely a hangár pro větší modely. Lyžaři dojedou vlakem třeba na Ramzovou, kde je spousta krásných sjezdovek i běžeckých tratí.

Velmi důležité je ale to, že letiště a okolí poskytuje spoustu vyžití i dětem, manželkám, přátelům a ostatním členům doprovodu.

V okruhu několika kilometrů od letiště jsou také k dispozici tři kryté bazény, dvoje krasové jeskyně, několik hradů, zámků, rozhleden a zřícenin, terény a hřebeny pro krásné turistické výlety, hraniční přechody do Polska pro levné nákupy či koupání u Otmuchovských jezer v Polsku a spousta dalších zajímavých míst pro náhradní program.

Ceník ubytování  BUDOVA

Zimní období od 1.9.-31.5

Pokoj s WC a sprchou DELUXE                500.- Kč/lůžko/noc

Pokoj bez WC a sprchy STANDARD         400.- Kč/lůžko/noc (WC v podlaží, sprchy v přízemí budovy)

Letní období od 1.6-31.8.

Pokoj s WC a sprchou DELUXE                400.- Kč / lůžko / noc

Pokoj bez WC a sprchy STANDARD         300.- Kč / lůžko / noc (WC v podlaží, sprchy v přízemí budovy)

KEMP                                                         120,- Kč / osoba / noc

140,- Kč paušál za karavan nebo stan / noc